Hakkımızda

İzmir Loup Gözlük Firması

2004 yılında İzmir merkezli olarak çalışmalarına başlamış olan firmamız hata kabul etmeyen cerrahi branşlar ve diş hekimliği operasyonlarında kullanılan ekipmanların en kaliteli olanlarını en uygun fiyata temin etme amacı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Cerrahi Gözlük Ürünleri

Firmamız Admetec Solutions Ltd, Dufner Instrumente GMBH, Titan Surgical gibi Avrupa da kendini kanıtlamış ileri teknoloji ile ürün imalatı yapan firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.  Sağlık sektöründe kullanılan tüm enstrümanların her zaman en kaliteli olması bilinci ile hareket etmekteyiz. BYS Medikal olarak büyük önem verdiğimiz diğer bir konu ise satış sonrası verdiğimiz hizmetlerin kalitesidir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına loup gözlük için satış öncesi ve sonrası 7/24 ulaşılabilirlik güvencesi vermekteyiz.

Bizden Ürün Almanız İçin 3 Önemli Sebep

Ürünlerimizi Çok İyi Tanıyoruz

En Kaliteli Ürünleri Tedarik Ediyoruz

En Uygun Fiyat Politikası ile Çalışıyoruz.

Ürün Tedarik Ettiğimiz Başlıca Branşlar

En önde gelen ve etkin olarak piyasaya sunduğumuz ithal loup gözlük ürünleri; Mikro Cerrahi, Plastik Cerrahi, Torokoskopi, Vats-Lobektomi, Laparoskopi Aletleri, Bipolar Pensetler, Admetec Cerrahi Loup Gözlük ve Led Headlight Işık Kaynağıdır

Sağlık sektöründe önce insan sağlığı daha sonra istikrarlı fiyat ve üstün kalite ilkesinden ödün vermeksizin günümüz teknolojisini ve uluslararası standartları müşterilerine sunmaya devam etmekteyiz.  Hizmet anlayışımız, insan sağlığını ön planda tutmak ve kaliteden ödün vermeden teknolojiyi yakından takip ederek ürün yelpazesini arttırmaktır.

Admetec Loup Gözlük Fiyatları İçin...